KONST / Litografier / Färglitografi 14718227
nr 1471 8227
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 145/175. Bladets mått: 60x80. Färglitografi, yttermått inklusive ram: 77x96 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:08:53
300 kr
350 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm